Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Hakkımızda

ALOĞLU

 

1979 yılında Manisa’da ticari hayatına başlayan Aloğlu Giyim 40 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir.1979 yılında Manisa’da Mehmet Aloğlu tarafından kurulan şirket 2008 yılında İzmir Buca Organize Sanayi bölgesinde tesisleşerek imalata da başlayıp önce yurtiçi piyasalara sonrada yurtdışına İhracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. 2.nesil olarak şirketin  yönetim kurulu başkanlığını A.Ayberk Aloğlu yapmaktadır.Manisa’da bulunan perakende mağazaları ve İzmir’de bulunan imalathanesiyle sektörde kaliteye önem vermektedir.
Misyonumuz; tekstil sektöründe ki yeniliklerin öncüsü olup kaliteli kıyafetleri uygun fiyata müşterilere sunmaktadır.
Vizyonumuz; tekstil sektöründe Dünya markalarına yakışan kaliteli ürünleri üretip çok adetle değil, kaliteli üretimle adımızdan bahsettirmektir.

Yönetim Kurulu Başkanımızın mesajı; Birlikte içilen kahvenin bile hatırını 40 yıl taşıyan bir kültürün mümessilleri olarak; bizleri nimetlendiren kıymetli müşterilerimize birlikte geçirdiğimiz her gün için ayrı ayrı teşekkür ederiz. 40 yılı aşkın süredir hizmetinizdeyiz ve emin olun ki 40'ından sonra da azalanlardan olmayacağız. Aloğlu 40'ı çıkmış bebek saflığını 40 yaşının enerjisiyle harmanlayacak ve memnuniyetsizlikleri geçiştirmek için 40 dereden su getirme yoluna tevessül etmeyecektir.

Bizlere bu yolda koçbaşlığı yapıp elele verdiğimiz çalışma arkadaşlarımıza, gerek yurtiçi, gerek yurtdışında ki müşterilerilerimize şükranlarımızı sunarız.

 

Yönetim Kurulu Başkanı

A.Ayberk ALOĞLU